Kurumsal

Kurumsal


Kurumsal

Caloree, bünyesinde çelik panel radyatör ve havlupan üreten tam entegre üretim kuruluşudur.

 

Caloree Dış Ticaret 2005 yılında Isıtma ve Soğutma ürünlerinin üretimi ve ihracatı amacı ile kurulmuştur. Üretimimiz Çelik Panel Radyatör ile başlamış, zaman ilerledikçe havlupan üretimini de kapsamıştır. En yeni teknolojik gelişmeleri takip eden Caloree, sektördeki en geniş ürün gamını teklif eden şirket konumuna ulaşmıştır.

 

Çelik Panel Radyatör fabrikamız 24000 m2 alana kurulu ve yılda 2 milyon metre üretim kapasitesine sahiptir. Fabrikamızdaki uzman kadro ve ileri teknoloji makinalarla yapılan ürünlerimiz üretimin her aşamasında testlere tabi tutularak dünya tüketicilerinin hizmetine sunulmaktadır. Üretiminde en yeni teknoloji kullanılan Caloree Radyatörler, 10 yıl garanti ile dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir.

 

Havlupan fabrikamız 16000 m2 si kapalı, 50000 m2 alanda üretim gerçekleştirmektedir. Nihai ürün için gerekli olan boru ve profili kendi bünyesinde üretip, kromaj ve boya hattı sayesinde yılda 500.000 adet yüksek kaliteli havlupan üretmektedir. Alanında uzman personelini düzenli eğiten ve teknik seminerlerle geliştiren Caloree, üretim tecrübesini yeni üretim teknoloji ve metotları ile pekiştirmektedir.

 

Geniş ürün gamını sürekli geliştiren şirket, AR-GE departmanı sayesinde özel ürün taleplerini de tasarlayabilmekte, üretimini süratli bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Çok gelişmiş ürün izlenebilirlik otomasyonu kullanan Caloree, kalitesini güvence altına aldığı ürünleri en uygun fiyat ve en yüksek teslimat hızıyla müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

Üretiminin tamamını ihraç eden şirket, yatırımlarına hız kesmeden devam edip sektöründe ihracat öncülüğünü hedeflemektedir.

Öne çıkanlar

Rakamlarla biz

  • 52 Mutlu müşteri
  • 48 farklı ihracat ülkesi
  • 17213 başarılı yükleme
  • 15 yıllık tecrübe